SKYCAMP 2X (2.0)

Pro dobrodružné cesty ve dvou. Probudit se ráno, promnout si oči, slézt po žebříku a užít si jehličím ovoněnou snídani uprostřed lesa. Nebýt jen návštěvníkem, být součástí přírody.

Aerodynamický tvar a snadná instalace

SKY2X má spoustu výhod. Je lehký, váží pouhých 55 kg, jeho instalace je velmi snadná a hodí se téměř na všechny typy střešních nosičů. Aerodynamický tvar skořepinového obalu zajistí, aby SKY2X měl co nejmenší vliv na spotřebu paliva Vašeho vozu a aby mu padl co nejlépe, můžete si vybrat ze čtyř barevných variant.

Nechat se probudit ranními paprsky

Na střeše stanu si můžete odkrýt Skyview, střešní okno, díky kterému usnete s výhledem na hvězdnou oblohu a probudí Vás ranní rozbřesk. Proti dešti Vás chrání nepromokavá horní vrstva, kterou můžete za slunných dní srolovat a nechat stanem proudit více vzduchu.

Na detailech nám záleží

Při výrobě je dohlíženo na propracování každého prvku, aby byly Vaše cesty za dobrodružství rušeny jen krásou přírody kolem Vás. Skořepinový obal SKY2X má pevné zámky, tak aby se k němu nedostal nikdo, kromě Vás. Plátno použité na stan je směs polyesteru a bavlny, díky tomu je prodyšné a zároveň voděodolné stejně jako všechny zipy.

Udělat si to po svém

Kromě 4 barevných variant skořepinového krytu si můžete svůj SKY2X upravit i jinak. Rozšířit jej můžete o markýzu nebo rovnou přídavnou místnost.

SKYCAMP 2X pod lupou

Velikost při zavření: 218x138x32 cm

Velikost při otevření: 218x138x110 cm

Váha: 55 kg

Délka žebříku: 230 cm

Použité materiály: Plástvová hliníková podlaha, dvouvrstvý skořepinový obal z vláknových kompozitů, plátno stanu ze směsi polyesteru a bavlny s hrubou gramáží 300 g/m².

Barevná provedení: černá, bílá, šedá, rocky černá

 

Cena:
Černý lesk, bílá: 75 000,-
Rocky black (černý mat): 79 000,-

Pojďte do toho

Nastal čas stát se vypravěčem příběhů, co píší cesty a dálky? Vyberte si u nás své vybavení a můžete balit!

    Uděluji souhlas se zpracováním osobních údajú